Telefon

Borek: 326 911 259

Olomouc: 739 618 575

E-mail

prodej@salac.cz

prodej.morava@salac.cz

Provozní doba

Borek: 8:00 - 16:00
Olomouc: 8:30 - 16:00

Krmivo pro dospělé kočky

Můžete si vybrat z kompletní řady suchých superprémiových krmiv značky MongeMonge B-WILD nebo prémiová krmiva značky GemonWillowy GoldActi-croq nebo Salma.

Konzervy nabízíme ve značkách KippyGemon. Vyzkoušejte také kapsičky značky Gemon.

Krmivo pro koťata

Spolehlivě chutné a všemi koťaty oblíbené je naše krmivo pro koťata, které obsahuje jen ty nejkvalitnější suroviny potřebné pro zdravý vývoj malých koťat. Výrobci označují krmivo určené pro koťata jako Kitten. Granule pro tuto skupinu koček jsou rozměrově menší a především s podstatně vyšším obsahem živin. Je-li vaše kotě z těch, které jsou velmi aktivní, krmte jej krmivem pro koťata až do věku jednoho roku.

Krmivo pro staré kočky

Lehčí kousání i trávení pro všechny starší kočky zajistí speciálně vyvinuté krmivo označované výrobci jako Senior. Takové granule mají obsah všech živin i minerálních látek přizpůsobený potřebám kočičích seniorů.

Krmivo pro domácí kočky

Krmiva pro domácí kočky seženeme v širokém spektru nejrůznějších příchutí. Jde jen o to, vybrat taková, kterým dává vaše kočka přednost. Na trhu jsou k dostání krmiva s lososovou příchutí, se pstruhem, s kuřecím nebo jehněčím masem, nebo s hovězím. Zde nabízíme superprémiovou zn. Monge a prémiové z. Gemon a Acti-Croq.

Krmivo pro venkovní kočky

Můžete si vybrat z kompletní řady suchých superprémiových krmiv značky MongeMonge B-WILD nebo prémiová krmiva značky GemonWillowy GoldActi-croq nebo Salma.

Konzervy nabízíme ve značkách KippyGemon. Vyzkoušejte také kapsičky značky Gemon.

Krmivo pro dlouhosrsté kočky

Pro dlouhosrsté kočky se doporučuje konzumace krmiva s vyšším obsahem biotinu, neboť právě tato složka má zásadní vliv na kvalitu a lesk kočičí srsti. Krmiva jsou pod zn. Hairball.

Granule pro kočky

Granule pro kočky jsou stejně jako granule pro psy vyráběny jako plnohodnotné granulované krmivo pro všechny věkové kategorie koček od koťata přes dospělé kočky až po kočičí seniory. Různé receptury nabídnou kočkám jak granulované krmivo z kuřat, tak z lososa, nebo sledě, doplněné například celozrnnou rýží.

Granule pro kočky jsou často doplněny celou řadou antioxidantů podporujících u koček zdravé močové ústrojí – Gemon Urinary. Speciální kategorií krmiva pro kočky mohu být například krmiva pro březí kočky a kojící kočky. Takové obsahují oproti běžným krmivům vyšší množství energie a mají i vyvážený podíl potřebného fosforu a vápníku. U hromadně připravovaných krmiv, granulí je základem kvalita vstupních surovin.

Konzervy, paštiky, kapsičky pro kočky

Několik chuťových variací zajistí, že vaše kočka si může vybrat tu svou oblíbenou. Jedná se o výživné a mimořádně chutné alternativy kočičí stravy. Mají vysoký podíl masové složky a přidávána zelenina či ovoce jsou vždy v biokvalitě. Takovou lahodnou chuť a delikátní vůni, jakou nabídnou právě kapsičky a paštičky pro kočky, tu ocení i ti největší kočičí gurmáni.

Obsahují vysoký podíl masové složky a navíc spoustu minerálů a vitamínů. Jemně krájené maso v chutné šťávě dodává kočkám i tolik potřebné tekutiny. Tuto kočičí lahůdku si zamilují nejen kočky, ale i jejich majitelé, neboť se jedná o kvalitní stravu bez umělých aromat a bez konzervantů.

Krmivo pro kastrované kočky

Ve spolupráci s veterináři a nutričními specialisty byla vyvinuta řada krmiv pro kočky po kastraci. Tato krmiva mají unikátní velmi chutnou recepturu, která poskytuje vyvážené složení a správný poměr všech živin. Receptury pro kastrované kočky jsou sestavovány tak, aby zvíře po kastraci nepřibývalo na váze a zároveň dostávalo vše potřebné, co se živin týče. Krmivo určené pro kočky po kastraci naleznete pod označením Sterilised nebo Castrate.

Pamlsky pro kočky

Aby vaše kočky věděly, že dělají něco správně, měly by být náležitě odměněny. Můžete zvolit odměnu ve formě kapsiček, granulek nebo kočičích konzerv. Perfektní pamlsek pro kočky, kterému nelze nic vytknout, představují sušené rybičky. Kočky je milují. Dobrou a zároveň funkční variantou pamlsků pro kočky jsou dental snacky. Fungují na principu čištění zubů a masírování dásní u koček. Pamlsky pro kočky mohou mít pochopitelně ty nejrůznější příchutě a podobu, například od sušeného masa z tuňáka přes sušené kousky lososa nebo funkční pamlsky pro lesklou srst vaší kočky. Výrobci myslí v tomto směru i na kastrované kočky a pro ně vyvinuli speciální recepturu na výrobu pamlsků pro kastrované kočky.